czolowka

Zaklad Automatyki Przemyslowej B.P.

Lista produktów

Wyszukiwarka części zamiennych

Wpisz nazwę części:

Znajdź nas na:

youtube
OpisGaleria

O firmie

ZAPbp_Kutno

Zakład w Kutnie

Zakład Automatyki Przemysłowej B.P. jest firmą polską - wielozakładową - producentem wyrobów precyzyjnych, niezbędnych w wielu gałęziach przemysłu. Funkcjonuje od 1985 roku i systematycznie się rozwija. Przedmiotem jej działalności jest wytwarzanie urządzeń elektronicznych oraz wykonywanie narzędzi specjalnych na podstawie własnych opracowań.

W chwili obecnej zakład produkuje obrabiarki elektroerozyjne:

  • ubytkowe (wgłębne): zróżnicowane gabarytowo, przeznaczone do obróbki trzy lub czteroosiowej stali, żeliwa, spieków, aluminium, spieków diamentowych i innych materiałów przewodzących prąd elektryczny,
  • drutowe: przeznaczone do wycinania metodą elektroiskrową części o zaprogramowanych kształtach w dowolnych materiałach przewodzących prąd elektryczny.
ZAPbp_Konskie

Zakład w Końskich

Wymienione urządzenia wykorzystywane są głównie do wykonywania form wtryskowych, wykrojników i narzędzi. Elektrodrążarki (szczególnie drutowe) przystosowane są do współpracy z komputerem i powszechnie używanymi programami rysunkowymi (MegaCAD, AutoCAD itp.). Firma produkuje również zawory elektromagnetyczne szybko otwierające się do sprężonego powietrza, szafki sterownicze urządzeń odpylających i przetworniki różnicy ciśnień służące do zautomatyzowania procesu odpylania. Zakład oferuje gwarancje, szybki serwis, możliwość opracowania i wykonania jednostkowych urządzeń, modernizację swoich wyrobów.

Zakład w Kutnie