czolowka

Zaklad Automatyki Przemyslowej B.P.

Lista produktów

Wyszukiwarka części zamiennych

Wpisz nazwę części:

Znajdź nas na:

youtube
OpisPełna specyfikacja
Home >> Piaskarki >> P05

P05

dtrP05.pdf
oferta

P05Piaskarka kabinowa P05 przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni materiałów i detali przed i po obróbce elektroerozyjnej lub hartowniczej, a także do nadawanie faktury powierzchniom metalowym, szklanym i innym.

Budowa: Piaskarka P05 składa się z komory roboczej (hermetycznie zamkniętej) w której operacje wykonuje się za pośrednictwem właściwych rękawów przy użyciu strumienia materiału ściernego rozpędzanego sprężonym powietrzem. Ścierniwo pracuje w obiegu zamkniętym, komory filtracyjnej, gdzie powietrze jest oddzielone od pyłów przy pomocy filtra. Filtr jest regenerowany impulsami sprężonego powietrza oraz wentylatora wyciągowego - usuwającego oczyszczane powietrze do środowiska.

Obsługa: Operator wzrokowo śledzi czyszczoną powierzchnię i ręcznie kieruje strumieniem ścierniwa. W obiegu znajduje się około 1 dm³ ścierniwa. Jako medium można użyć suchego piasku, szklanych kulek, korundu, śrutu stalowego i innych materiałów.

Maszyna (bez dielektryka) Wymiary 1450x1200x1800 mm
Wymiary kolumny roboczej 700x450x600 mm
Masa 205 kg
Zasilanie 230 V, 50 Hz, 100 W
Cena (netto) Maszyna (bez dielektryka) 11 800.00 PLN
  • * Niektóre parametry maszyny przedstawione w powyższej tabeli mogą być zmienione (w ramach możliwości) na specjalne życzenie klienta.