czolowka

Zakład Automatyki Przemysłowej B.P.

Lista produktów

Wyszukiwarka części zamiennych

Wpisz nazwę części:

Znajdź nas na:

youtube
Home >> Oprogramowanie

Oprogramowanie

BO-01
[Pobierz] Wersja pełna; 6MB.
Opis:
Aplikacja umożliwiająca sterowanie wycinarkami elektroerozyjnymi (drążarkami drutowymi) ZAP B.P. za pośrednictwem panelu operatorskiego wyposażonego w monitor dotykowy.
MegaCAD 2012 2D OEM z BP-CAM
[Pobierz] Wersja testowa (30-dniowa); 170MB.
Opis:
Wersja dwuwymiarowa, wzbogacona o moduł do parametryzacji 2D, moduł do obróbki bitmap oraz paletę polskich funkcji. Wersje OEM można programować. Jest to najtańsza platforma do używania aplikacji BP-CAM do sterowania elektrodrążarkami.
MegaCAD 2012 2D
[Pobierz] Wersja testowa (30-dniowa); 170MB.
Opis:
Wersja 2D z prostym modelowaniem 3D oraz definiowaniem materiałów i wizualizacją. W stosunku do 2D OEM wzbogacona o cały szereg funkcji pozwalających kilkakrotnie skrócić czas projektowania.
MegaCAD 2012 3D
[Pobierz] Wersja testowa (30-dniowa); 170MB.
Opis:
Wersja 3D umożliwia projektowanie na zwizualizowanym trójwymiarowym obiekcie, co w znaczący sposób ułatwia poruszanie się w przestrzeni wirtualnej. Pozwala na parametryzowanie obiektów 3D oraz powiązań między nimi, łącznie z pobieraniem wartości z arkuszy kalkulacyjnych. Dynamiczne połączenie 3D->2D pozwala na definiowanie dowolnych widoków lub przekrojów. W przypadku wprowadzania zmian w modelu 3D, rysunki 2D są automatycznie aktualizowane.